Piknik organizacji pozarządowych – SPOTKANIE

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe, instytucje publiczne oraz osoby indywidualne działające na terenie Dzielnicy Praga Południe do włączenia się w organizację tegorocznej edycji „Południowopraskich Prezentacji”.

Planowany termin wydarzenia:  15 września 2013

Planowane miejsce:   Plac Szembeka

„Południowopraskie Prezentacje” to coroczne wydarzenie, które ma na celu zapoznanie mieszkańców Dzielnicy Praga Południe z działalnością i ofertą organizacji i instytucji działających na terenie dzielnicy. Jest to też okazja do integracji aktywnych od lat podmiotów, z tymi, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Jedną z głównych instytucji wspierających wydarzenie jest Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe, które użyczy nam swojej sceny oraz sprzętu nagłaśniającego.

* Dysponować będziemy domkami, które przeznaczone będą do prezentacji materiałów informacyjnych na temat działalności i oferty organizacji/instytucji.

* Do wykorzystania będziemy mieć również przestrzeń na Placu do realizacji warsztatów, gier, i wszelkiego typu aktywności, w których udział będą mogli wziąć mieszkańcy.

* Na scenie natomiast zaprezentować się będą mogły grupy artystyczne podlegające organizacjom/instytucjom działającym na terenie Dzielnicy Praga Południe.

Wszystkich tych, którzy chcieliby wziąć udział w tworzeniu koncepcji imprezy, dowiedzieć się szczegółów na temat jej organizacji, zapraszamy serdecznie na spotkanie Zespołu Organizacyjnego „Południowopraskich Prezentacji”.

Podczas spotkania zastanowimy się nam planem współpracy oraz na tym jak wzajemnie się wesprzeć tak, aby nasza impreza zorganizowana została w odpowiedni sposób.

Data spotkania: 15 maja 2013

Godz: 17:30

Miejsce: Centrum Społeczne Paca 40

Wszystkich tych, którzy nie będą mogli wziąć udział w spotkaniu a wyrażają chęć zaprezentowania się podczas imprezy, prosimy o wypełnienie zgłoszenia udziału i odesłanie go na adres: projekty@barwykultury.org

POBIERZ ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

Prosimy Was również o przekazywanie informacji o spotkaniu do wszystkich znanych Wam organizacji/instytucji związanych z Dzielnicą Praga Południe.

Projekt „Południowopraskie Prezentacje – Piknik Organizacji Pozarządowych” współfinansuje Dzielnica Praga Południe m.st. Warszawy.

ZAPRASZAMY!