PIKNIK – Południowo praskie prezentacje

Południowo praskie Prezentacje – Piknik Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe, instytucje publiczne oraz osoby indywidualne działające na terenie Dzielnicy Praga Południe do włączenia się w organizację tegorocznej edycji „Południowo praskich Prezentacji”.

Planowany termin wydarzenia: 14 września 2013
Planowane miejsce: Plac Szembeka

„Południowo praskie Prezentacje” to coroczne wydarzenie, które ma na celu zapoznanie mieszkańców Dzielnicy Praga Południe z działalnością i ofertą organizacji i instytucji działających na terenie dzielnicy. Jest to też okazja do integracji aktywnych od lat podmiotów, z tymi, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Projekt „Południowo praskie Prezentacje – Piknik Organizacji Pozarządowych” współfinansuje Dzielnica Praga Południe m.st. Warszawy.

Jedną z głównych instytucji wspierających wydarzenie jest Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe, które użyczy nam swojej sceny oraz sprzętu nagłaśniającego.

Dysponować będziemy domkami, które przeznaczone będą do prezentacji materiałów informacyjnych na temat działalności i oferty organizacji/instytucji.

Do wykorzystania będziemy mieć również przestrzeń na Placu do realizacji warsztatów, gier, i wszelkiego typu aktywności, w których udział będą mogli wziąć mieszkańcy.

Na scenie natomiast zaprezentować się będą mogły grupy artystyczne podlegające organizacjom/instytucjom działającym na terenie Dzielnicy Praga Południe.

Wszystkich tych, którzy chcieliby wziąć udział w tworzeniu koncepcji imprezy, dowiedzieć się szczegółów na temat jej organizacji, zapraszamy serdecznie na spotkanie Zespołu Organizacyjnego „Południowo praskich Prezentacji”.

Podczas spotkania zastanowimy się nam planem współpracy oraz na tym jak wzajemnie się wesprzeć tak, aby nasza impreza zorganizowana została w odpowiedni sposób.

Wszystkich tych, którzy chcieliby  zaprezentować się podczas imprezy, prosimy o wypełnienie zgłoszenia udziału i odesłanie go na adres:
projekty@barwykultury.org

Ilość domków do podziału dla organizacji: 15
Ilość organizacji prezentujących się w jednym domku: 2
Nie dysponujemy prądem ani cateringiem. Zapewniamy wywóz śmieci.

Prosimy Was również o przekazywanie informacji o spotkaniu do wszystkich znanych Wam organizacji/instytucji związanych z Dzielnicą Praga Południe.

Stowarzyszenie Barwy Kultury
Organizacja koordynująca tegoroczną edycję „Południowo praskich Prezentacji”

Kontakt: projekty@barwykultury.org