III edycja PRAGA GRA – rodzinna impreza z grami planszowymi!

W niedzielę tuż przed Świętami Wielkanocnymi w Centrum Promocji Kultury na Pradze odbędzie się kolejna edycja spotkania pt. „Praga Gra” realizowanego w ramach projektu „Planszówki w Barwach Kultury”.

Na spotkanie z grami planszowymi zapraszamy 24 marca 2013 roku w godzinach 11.00 – 17.00.  Spotkanie odbędzie się w Centrum Promocji Kultury Praga Południe przy ul. Podskarbińskiej 2.


Gry planszowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Wspomagają rozwój intelektualny, integrują, łączą pokolenia, są idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Podczas ostatnich dwóch edycji „Praga Gra” łącznie grało z nami ponad 300 osób.

Zapraszamy mieszkańców Warszawy do wspaniałej zabawy. Nasi animatorzy pomogą wybrać dla każdego odpowiednią grę i nauczą reguł. Młodzież zapraszamy do gier przygodowych – zapewniamy instruktorów!

W programie m.in.:
· nauka gry z instruktorem
· nauka grania w rodzinne gry planszowe
· gry japońskie i francuskie
· turnieje z nagrodami
· kącik zabaw dla najmłodszych

W naszej działalności wielokrotnie wykorzystywaliśmy gry, które zawsze wzbudzały zainteresowanie, integrowały i dostarczały dużej dawki dobrej zabawy. Zapraszamy na całodniowe spotkanie z grami w Centrum Promocji Kultury przy
Podskarbińskiej 2.

Dobra zabawa gwarantowana!

Wstęp wolny!

Organizatorzy:
* Stowarzyszenie Barwy Kultury
* Centrum Promocji Kultury Praga Południe

Partnerzy:

 

Relacje z poprzednich edycji można obejrzeć pod linkami poniżej:

http://barwykultury.org/aktualnosci/galeria-zdjec/ii-edycja-praga-gra-28-pazdziernika/

http://barwykultury.org/aktualnosci/galeria-zdjec/planszowki-w-barwach-kultury-praga-gra/